PANEL WYGŁUSZAJĄCY BIURKOWY LEVIATAN 1200x400 SZARY

  99 Przedmioty

  1 139,29 zł 2024-12-24 (brutto)

  1 139,29 zł
  Cena netto: 926,25 zł
  99 Przedmioty
  Ilość

  Panele biurkowe Leviatan pomagają stworzyć komfortowe warunki akustyczne, wydzielając przestrzeń do pracy w skupieniu. Posiadają uniwersalne systemy mocujące, zapewniające bezproblemowy montaż do większości blatów biurkowych dostępnych na rynku.
  wymiary: 1200 x 400 mm

  Panel wygłuszający biurkowy Leviatan o wymiarach 1200x400 mm znacznie podniesie komfort pracy Twoich pracowników. Zamontowany na biurku lub blacie nie tylko zredukuje hałas i zminimalizuje uciążliwy pogłos, ale również odseparuje od siebie poszczególne stanowiska pracy. Szybko się przekonasz, że inwestycja w tego typu ścianki akustyczne przynosi świetne rezultaty – daje pracownikom prywatność i umożliwia im efektywne wykonywanie zadań bez drażniących odgłosów niszczarki czy drukarki.

  Szary panel wygłuszający Leviatan – jakie jest jego zastosowanie?

  Szare panele akustyczne z linii Leviatan mają bardzo szerokie zastosowanie – nadają się do użytku w obiektach publicznych i komercyjnych. Mogą być montowane w różnego typu pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, gabinetach, kancelariach, recepcjach i call center. Sprawdzają się również jako element wyposażenia poczekalni, pokojów socjalnych, sal szkolnych, bibliotek i czytelni. Warto zamontować je wszędzie tam, gdzie hałas przeszkadza w pracy czy uczeniu się. Uciążliwe odgłosy wchłaniane są przez panel wygłuszający, dzięki czemu komfort osób przebywających w danym pomieszczeniu znacznie się podnosi. Ponadto takie ścianki odseparowują od siebie poszczególne stanowiska – wydzielenie przestrzeni zwiększa skupienie się pracowników i ich efektywność.

  Panele wygłuszające szare Leviatan – co je wyróżnia?

  • Niezawodność i bezpieczeństwo

  Panele akustyczne skutecznie wyciszają dane pomieszczenie, minimalizują tło akustyczne i uciążliwy pogłos, co potwierdza certyfikat akustyczności. Produkty posiadają także certyfikaty bezpieczeństwa pożarowego oraz odporności na ścieranie i wybarwienia. Dzięki temu możesz być pewien ich bezproblemowego użytkowania przez długi czas.

  • Prosty montaż

  Uniwersalny system montujący sprawia, że instalacja szarych paneli wygłuszających Leviatan nie będzie trudna. Pasują do większości biurek dostępnych na rynku.

  • Mobilność

  Kiedy Twoi pracownicy chcą przeprowadzić szkolenie lub pracować zespołowo, wystarczy, że przesuną lub zdemontują panele. W łatwy sposób zyskają przestrzeń potrzebną do wspólnego wykonywania zadań.

  • Uniwersalność

  Prosty, ale elegancki wygląd i neutralny kolor paneli sprawiają, że pasują one do niemal każdego wnętrza. Co więcej, możesz je montować nie tylko na biurku, ale również na innym blacie czy meblu.

  • Ekologiczność

  Panel wygłuszający biurkowy Leviatan został wykonany z ekologicznego materiału rPET, czyli materiału PET pochodzącego z recyklingu na przykład butelek PET.

  110917 110917
  99 Przedmioty
  PLN 926.25 2024-09-24