PANEL WYGŁUSZAJĄCY BIURKOWY LEVIATAN 1400x400 SZARY

  99 Przedmioty

  1 160,39 zł 2024-12-24 (brutto)

  1 160,39 zł
  Cena netto: 943,41 zł
  99 Przedmioty
  Ilość

  Panele biurkowe Leviatan pomagają stworzyć komfortowe warunki akustyczne, wydzielając przestrzeń do pracy w skupieniu. Posiadają uniwersalne systemy mocujące, zapewniające bezproblemowy montaż do większości blatów biurkowych dostępnych na rynku.
  wymiary: 1400 x 400 mm

  Chcesz zredukować hałas w miejscu pracy i stworzyć swoim pracownikom najlepsze warunki do wykonywania powierzonych im zadań? Panel wygłuszający biurkowy to komfortowe rozwiązanie, które pozwoli Ci skutecznie wyciszyć dane pomieszczenie – zarówno duży open space, jak i niewielkie kameralne biuro. Sprawdź proponowany model Leviatan o wymiarach 1400x400 mm, który wydzieli przestrzeń do pracy w skupieniu.

  Szary panel wygłuszający Leviatan – zastosowanie

  Szare panele wygłuszające z linii Leviatan znacznie podnoszą komfort w miejscu pracy – redukują dekoncentrujący pogłos, ograniczają uciążliwy hałas, a ponadto zmniejszają poziom drażniącego tła akustycznego. Ich zastosowanie jest jednak o wiele szersze – oddzielają one od siebie poszczególne stanowiska, dzięki czemu każdy pracownik ma zapewniony odpowiedni poziom prywatności. Takie warunki sprzyjają osiąganiu lepszych wyników w pracy. Szary panel wygłuszający Leviatan nadaje się do użytku w obiektach publicznych i komercyjnych. Znajduje zastosowanie w biurach, salach konferencyjnych, recepcjach, gabinetach, a także salach szkolnych, bibliotekach czy czytelniach.

  Szare panele akustyczne Leviatan – najważniejsze zalety

  • Redukcja hałasu

  Oferowane przez nas szare panele akustyczne Leviatan skutecznie zmniejszają poziom dźwięków o wysokim natężeniu, co potwierdza certyfikat akustyczności.

  • Wysoka jakość i niezawodność

  Panele wygłuszające biurkowe posiadają również certyfikaty bezpieczeństwa pożarowego, odporności na wybarwienia i ścieranie. Daje to pewność niezawodnego, bezpiecznego i długotrwałego użytkowania naszych produktów.

  • Łatwy montaż

  Uniwersalny system mocujący sprawia, że instalacja panelu Leviatan jest bezproblemowa. Zapewnia szybki montaż do większości blatów biurkowych dostępnych na rynku.

  • Mobilność

  Panel wygłuszający Leviatan możesz – w zależności od potrzeb – przenosić, przesuwać lub zdemontować, jeśli na przykład planujesz szkolenie zespołu lub pracę w grupie.

  • Uniwersalność

  Szary panel wygłuszający biurkowy możesz zamontować nie tylko do biurka, ale również do innych blatów czy mebli. Mało tego – charakteryzuje się minimalistycznym designem i ponadczasową kolorystyką, dlatego pasuje niemal do każdego wnętrza.

  • Przyjazne środowisku

  Panele akustyczne są wykonane z ekologicznego materiału rPET, czyli materiału PET pochodzącego z recyklingu na przykład butelek PET. Dzięki specjalnej technologii panele nadają się do całkowitego przetworzenia.

  110916 110916
  99 Przedmioty
  PLN 943.41 2024-09-24