PANEL WYGŁUSZAJĄCY NABIURKOWY LEVIATAN 1200x400 SZARY

  100 Przedmioty

  1 160,39 zł 2024-12-24 (brutto)

  1 160,39 zł
  Cena netto: 943,41 zł
  100 Przedmioty
  Ilość

  Panel nabiurkowy Leviatan sprawdza się świetnie na meblach i na biurku, szczególnie w przypadku stanowisk typu bench.  Dzięki temu, że nie jest przymocowany do biurka, w każdej chwili można go przestawić lub usunąć, kiedy zaistnieje  potrzeba pracy zespołowej.
  wymiary: 1200 x 400 mm

  Najskuteczniejszym sposobem na zredukowanie uciążliwego hałasu w miejscu pracy są panele akustyczne. Aby stworzyć swoim pracownikom komfortowe warunki do wykonywania codziennych zadań, warto zdecydować się na szary panel wygłuszający nabiurkowy Leviatan o wymiarach 1200x400 mm. Dzięki minimalistycznemu designowi i stonowanej kolorystyce jest uniwersalny i pasuje do wielu rodzajów wnętrz.

  Szare panele wygłuszające Leviatan – zastosowanie

  Redukcja pogłosu, zminimalizowanie uciążliwego hałasu, zmniejszenie poziomu tła akustycznego, które ma swoje źródło w różnego rodzaju urządzeniach: niszczarkach, drukarkach czy ekspresach do kawy – to tylko część funkcji oferowanego przez nas szarego panelu akustycznego Leviatan. Montując go do biurka, blatu czy innego mebla, oddzielisz od siebie sąsiadujące stanowiska, szczególnie typu bench, i tym samym zapewnisz swoim pracownikom większą prywatność. Sprzyja to zwiększeniu skupienia i efektywności. Proponowane produkty nadają się do użytku w obiektach publicznych i komercyjnych.

  Szare panele akustyczne Leviatan – najważniejsze zalety

  • Zmniejszenie poziomu hałasu

  Panele akustyczne redukują pogłos i pochłaniają dźwięki – ich skuteczne działanie potwierdza certyfikat akustyczności.

  • Zwiększenie komfortu pracy

  Odseparowane od siebie stanowiska pracy i mniejszy pogłos to znacznie lepsze warunki do wykonywania zadań – zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy szybko się o tym przekonacie.

  • Minimalistyczny design i uniwersalność

  Szare panele Leviatan nie tylko wygłuszają hałas, ale również stylowo się prezentują i pasują do biura urządzonego w stylu industrialnym, skandynawskim, nowoczesnym, loft i wielu innych. Panel akustyczny sprawdzi się zarówno w dużym open spasie, jak i w niewielkim gabinecie.

  • Prosty montaż

  Uniwersalny system montujący panelu akustycznego Leviatan sprawia, że jego instalacja jest łatwa i nie przysporzy Ci problemu. Co więcej, taką ściankę możesz również łatwo zdemontować, kiedy na przykład zajdzie potrzeba pracy grupowej.

  • Wysoka jakość

  O niezawodnym, bezpiecznym i długotrwałym użytkowaniu paneli wygłuszających nabiurkowych świadczą certyfikaty bezpieczeństwa pożarowego oraz odporności na wybarwienia i ścieranie.

  • Przyjazne środowisku

  Panele akustyczne Leviatan zostały wykonane z ekologicznego materiału rPET – to PET pochodzący z recyklingu na przykład butelek PET. Dzięki specjalnej technologii produkty można w pełni przetworzyć.

  110919 110919
  100 Przedmioty
  PLN 943.41 2024-09-24