PANEL WYGŁUSZAJĄCY NABIURKOWY LEVIATAN 1400x400 SZARY

  100 Przedmioty

  1 202,57 zł 2024-12-24 (brutto)

  1 202,57 zł
  Cena netto: 977,70 zł
  100 Przedmioty
  Ilość

  Panel nabiurkowy Leviatan sprawdza się świetnie na meblach i na biurku, szczególnie w przypadku stanowisk typu bench.  Dzięki temu, że nie jest przymocowany do biurka, w każdej chwili można go przestawić lub usunąć, kiedy zaistnieje  potrzeba pracy zespołowej.
  wymiary: 1400 x 400 mm

  Praca w hałasie jest mało komfortowa, znacznie obniża skupienie i efektywność. Jeśli chcesz poprawić akustykę otoczenia, zastosuj skuteczny panel wygłuszający nabiurkowy Leviatan o wymiarach 1400x400 mm w kolorze szarym. Z łatwością zainstalujesz go na biurku lub blacie roboczym, szczególnie na stanowiskach typu bench. Oferowane produkty są bezpieczne i certyfikowane. Co więcej, zostały wykonane z ekologicznego materiału rPET, czyli materiału PET (politereftalan etylenu) pochodzącego z recyklingu.

  Szare panele akustyczne Leviatan – zastosowanie

  Panel wygłuszający Leviatan zamontowany na biurku skutecznie poprawi warunki pracy zarówno w dużej firmie, jak i w niewielkim biurze. Przede wszystkim redukuje pogłos oraz minimalizuje panujący w danym pomieszczeniu hałas. Ponadto oddzieli od siebie sąsiadujące stanowiska, dzięki czemu każdy z pracowników zyska trochę prywatności, co wpłynie na efektywność pracy. W ten sposób stworzysz komfortowe i ergonomiczne warunki, w których można się skupić na realizowanym projekcie, skutecznie prowadzić negocjacje i pozyskać klientów, na przykład podczas rozmów telefonicznych.

  Szare panele wygłuszające Leviatan – najważniejsze zalety

  • Skuteczna redukcja hałasu

  Panele akustyczne z linii Leviatan to akcesoria, których stosowanie przynosi wysoce zadowalające rezultaty – redukują one pogłos i pochłaniają dźwięki, dzięki czemu sprawiają, że warunki pracy w danym miejscu są o wiele bardziej komfortowe. Oferowane panele wygłuszające posiadają certyfikat akustyczności.

  • Uniwersalność

  Możesz umieścić je na biurku lub blacie. Sprawdzą się jako element wyposażenia zarówno przestronnego wnętrza typu open space, jak i niewielkiej firmy.

  • Niewielkie rozmiary i mobilność

  Nie zajmują dużo miejsca i są kompaktowe. Dzięki temu, że nie są przymocowane do biurka, można je w każdej chwili przestawić lub usunąć, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

  • Nowoczesny design

  Prosty design, modny szary kolor i delikatne wypukłe linie na panelach akustycznych Leviatan tworzą spójną i estetyczną całość.

  • Wysoka jakość

  Panele wygłuszające nabiurkowe Leviatan posiadają certyfikaty bezpieczeństwa pożarowego, odporności na ścieranie i wybarwienia, co świadczy o ich wytrzymałości i niezawodności przez wiele lat użytkowania.

  110918 110918
  100 Przedmioty
  PLN 977.7 2024-09-24