PANEL WYGŁUSZAJĄCY ŚCIANKA WOLNOSTOJĄCA LEVIATAN SZARY 800 x 1610 mm

  100 Przedmioty

  1 202,57 zł 2024-12-24 (brutto)

  1 202,57 zł
  Cena netto: 977,70 zł
  100 Przedmioty
  Ilość

  Panel nabiurkowy Leviatan sprawdza się świetnie na meblach i na biurku, szczególnie w przypadku stanowisk typu bench.  Dzięki temu, że nie jest przymocowany do biurka, w każdej chwili można go przestawić lub usunąć, kiedy zaistnieje  potrzeba pracy zespołowej.
  wymiary: 1400 x 400 mm

  Aby poprawić warunki pracy w biurze, warto zdecydować się na panel wygłuszający w postaci ścianki wolnostojącej. Panele akustyczne nie tylko zminimalizują pogłos w danym pomieszczeniu i poprawią komfort pracy, ale także będą stanowić doskonałe uzupełnienie wnętrza urządzonego w niemal każdym stylu. Szare panele akustyczne o wymiarach 800x1610 mm z linii Leviatan powstały z ekologicznego materiału rPET, czyli materiału PET pochodzącego z recyklingu na przykład butelek PET.

  Panele wygłuszające szare Leviatan – zastosowanie

  Ścianka wygłuszająca Leviatan to swoista blokada dla dźwięków o wysokim natężeniu, które utrudniają pracę biurową. Panele akustyczne, oprócz zminimalizowania hałasu, oddzielają od siebie poszczególne stanowiska. Dzięki temu można poczuć się komfortowo w przestrzeni firmowej oraz można łatwiej skupić się na wykonywanych zadaniach, na przykład przeprowadzać rozmowy telefoniczne, pozyskiwać klientów czy tworzyć nowe projekty. Mało tego – ścianka wolnostojąca to również fantastyczne uzupełnienie wystroju wnętrza biurowego.

  Szary panel wygłuszający Leviatan – największe zalety

  • Redukcja hałasu

  Panele wygłuszające posiadają certyfikat akustyczności, dlatego możesz być pewien ich skutecznego działania. Dzięki temu Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli cieszyć się pracą w komfortowych warunkach, bez pogłosu i rozpraszających dźwięków.

  • Funkcjonalność i uniwersalność

  Oferowane produkty nie tylko redukują hałas, ale również oddzielają poszczególne stanowiska pracy i stanowią element dekoracyjny danego wnętrza. Szare panele wygłuszające Leviatan znajdują zastosowanie zarówno w pomieszczeniach typu open space, jak i w małych, kameralnych firmach, w szkołach i na uczelniach. Są przeznaczone do użytku w obiektach publicznych i komercyjnych.

  • Wysoka jakość i bezpieczeństwo

  Panel wygłuszający w postaci ścianki wolnostojącej posiada certyfikaty bezpieczeństwa pożarowego, odporności na wybarwienia i ścieranie. Daje to gwarancję bezproblemowego i długotrwałego użytkowania, bez obaw o uszkodzenia.

  • Mobilność

  Ścianki wolnostojące są lekkie, dlatego możesz je w każdej chwili przenieść w inne miejsce lub usunąć, na przykład podczas pracy zespołowej czy szkolenia.

  • Nowoczesny design

  Modny szary kolor i prosta forma to najlepsze połączenie, które pasuje do wnętrza urządzonego niemal w każdym stylu.

  110920 110920
  100 Przedmioty
  PLN 977.7 2024-09-24