PANEL WYGŁUSZAJĄCY ŚCIENNY LEVIATAN 40x40cm BŁĘKITNY

  110 Przedmioty

  159,00 zł 2024-12-23 (brutto)

  159,00 zł
  Cena netto: 129,27 zł
  110 Przedmioty
  Ilość

  Modułowe, proste w konstrukcji i montażu panele ścienne Leviatan działają jak puzzle, dając możliwość dowolnej ich aranżacji w celu uzyskania maksymalnych parametrów akustycznych. Dzięki swojemu nietuzinkowemu kształtowi panele ścienne pełnią również funkcję dekoracyjną w przestrzeni biura. Pochłaniając dźwięki i redukując pogłos, jednocześnie stwarzają niepowtarzalny klimat, szczególnie w pomieszczeniach recepcyjnych lub salach konferencyjnych. Panele ścienne Leviatan należą do grupy produktów monomateriałowych wykonanych w całości z włóknin poliestrowych, w tym z ponad 50% włókien pochodzących z recyklingu butelek PET. Każdy, najmniejszy panel to aż 5 przetworzonych butelek PET, a dzięki specjalnej technologii panele nadają się do 100% przetworzenia. wymiary: 400 x 400 mm

  Aby zadbać o komfortowe warunki akustyczne w swojej firmie, wystarczy zainstalować ścienne panele wygłuszające z serii Leviatan o wymiarach 40x40 cm. Prosta konstrukcja, subtelny kolor oraz łatwość montażu to tylko niektóre ich zalety. Panele akustyczne nie tylko redukują uciążliwy pogłos w danym pomieszczeniu, ale również będą doskonałym dopełnieniem aranżacji wnętrza.

  Panel wygłuszający ścienny błękitny z linii Leviatan – zastosowanie

  Błękitne panele wygłuszające Leviatan mają zastosowanie w różnego typu obiektach publicznych i komercyjnych. Gdzie możesz je zamontować? Open space, gabinet, recepcja, sala konferencyjna, pomieszczenie socjalne, poczekalnia – to zaledwie kilka miejsc, w których sprawdzą się nasze modułowe panele akustyczne. Działają jak puzzle, dlatego można je dowolnie aranżować w celu uzyskania jak najlepszych parametrów akustycznych i efektów wizualnych. Dzięki swojemu minimalistycznym wyglądowi, nietuzinkowemu kształtowi i stonowanej kolorystyce będą też niezwykłą ozdobą ścian korytarza, sali szkolnej, biblioteki czy czytelni. Uniwersalność naszych paneli czyni je idealnym elementem wyposażenia niemal każdego wnętrza.

  Panele akustyczne błękitne Leviatan – najważniejsze zalety

  • Skuteczność i niezawodność

  Panele wygłuszające ścienne redukują pogłos, minimalizują tło akustyczne i zmniejszają natężenie uciążliwych dźwięków, co potwierdza certyfikat akustyczności. Nasze produkty posiadają także certyfikaty bezpieczeństwa pożarowego oraz odporności na ścieranie i wybarwienia, dzięki czemu możesz być pewien ich długotrwałego i bezproblemowego użytkowania.

  • Atrakcyjny wygląd

  Panele akustyczne są nie tylko funkcjonalne, ale również stanowią wyjątkową ozdobę wnętrza. Stworzą niepowtarzalny klimat w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu wykończenia. Można je dowolnie łączyć i układać.

  • Ekologiczność

  Panele wygłuszające ścienne zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Do ich produkcji wykorzystano rPET (recycle PET). Co więcej, panele w 100% nadają się do przetworzenia.

  • Uniwersalność

  Duży open space, kameralny gabinet, sala konferencyjna, recepcja – to zaledwie kilka pomieszczeń, w których możesz zamontować nasze panele akustyczne z serii Leviatan.

  110965 110965
  110 Przedmioty
  PLN 129.268293 2024-09-23