PANEL WYGŁUSZAJĄCY ŚCIENNY LEVIATAN 40x40cm CIEMNOSZARY

  100 Przedmioty

  159,00 zł 2024-12-24 (brutto)

  159,00 zł
  Cena netto: 129,27 zł
  100 Przedmioty
  Ilość

  Modułowe, proste w konstrukcji i montażu panele ścienne Leviatan działają jak puzzle, dając możliwość dowolnej ich aranżacji w celu uzyskania maksymalnych parametrów akustycznych. Dzięki swojemu nietuzinkowemu kształtowi panele ścienne pełnią również funkcję dekoracyjną w przestrzeni biura. Pochłaniając dźwięki i redukując pogłos, jednocześnie stwarzają niepowtarzalny klimat, szczególnie w pomieszczeniach recepcyjnych lub salach konferencyjnych. Panele ścienne Leviatan należą do grupy produktów monomateriałowych wykonanych w całości z włóknin poliestrowych, w tym z ponad 50% włókien pochodzących z recyklingu butelek PET. Każdy, najmniejszy panel to aż 5 przetworzonych butelek PET, a dzięki specjalnej technologii panele nadają się do 100% przetworzenia. wymiary: 400 x 400 mm

  Praca w ciszy jest nie tylko bardziej komfortowa, ale również znacznie efektywniejsza. Aby zredukować pogłos i tło akustyczne w firmie, warto zdecydować się na ciemnoszary panel wygłuszający ścienny z linii Leviatan o wymiarach 40x40 cm. Modułowe panele działają jak puzzle, co daje możliwość dowolnej aranżacji. Dzięki nim nie tylko zmniejszysz natężenie uciążliwych dźwięków dochodzących z drukarki, niszczarki czy ekspresu do kawy, ale także ozdobisz przestrzeń biurową.

  Ciemnoszary panel wygłuszający Leviatan – zastosowanie

  Ciemnoszare panele wygłuszające z serii Leviatan to rozwiązanie do obiektów komercyjnych i publicznych. Gdzie można ich użyć? Open space, niewielkie biuro, poczekalnia, hotelowa recepcja, sala wykładowa, biblioteka, czytelnia – to zaledwie kilka możliwości. Nasze panele akustyczne mogą również zdobić ściany innych pomieszczeń, na przykład korytarzy, pokoi socjalnych, sal konferencyjnych czy domowych gabinetów.

  Ciemnoszare panele akustyczne Leviatan – dlaczego warto je wybrać?

  • Minimalistyczny i uniwersalny design

  Panele wygłuszające ścienne wyróżniają się nietuzinkową formą i ponadczasową kolorystyką. Dzięki temu ozdobią niemal każde wnętrze – zaczynając od surowo urządzonego gabinetu, poprzez nowoczesny open space, na recepcji w stylu skandynawskim skończywszy. We wszystkich pomieszczeniach stworzą niezwykły klimat. Można je dowolnie łączyć i układać.

  • Skuteczne i niezawodne działanie

  Panele pochłaniają dźwięki, redukują pogłos, są bezpieczne i zapewniają długotrwałe użytkowanie. Świadczą o tym uzyskane certyfikaty akustyczności, bezpieczeństwa pożarowego, odporności na wybarwienia i ścieranie.

  • Przyjazne środowisku

  Ciemnoszare panele wygłuszające ścienne Leviatan zostały wykonane z ekologicznego materiału rPET, który pochodzi z recyklingu na przykład butelek PET. Co więcej, produkty nadają się do pełnego przetworzenia.

  110963 110963
  100 Przedmioty
  PLN 129.268293 2024-09-24