PANEL WYGŁUSZAJĄCY ŚCIENNY LEVIATAN 40x40cm GRANATOWY

  100 Przedmioty

  159,00 zł 2024-12-24 (brutto)

  159,00 zł
  Cena netto: 129,27 zł
  100 Przedmioty
  Ilość

  Modułowe, proste w konstrukcji i montażu panele ścienne Leviatan działają jak puzzle, dając możliwość dowolnej ich aranżacji w celu uzyskania maksymalnych parametrów akustycznych. Dzięki swojemu nietuzinkowemu kształtowi panele ścienne pełnią również funkcję dekoracyjną w przestrzeni biura. Pochłaniając dźwięki i redukując pogłos, jednocześnie stwarzają niepowtarzalny klimat, szczególnie w pomieszczeniach recepcyjnych lub salach konferencyjnych. Panele ścienne Leviatan należą do grupy produktów monomateriałowych wykonanych w całości z włóknin poliestrowych, w tym z ponad 50% włókien pochodzących z recyklingu butelek PET. Każdy, najmniejszy panel to aż 5 przetworzonych butelek PET, a dzięki specjalnej technologii panele nadają się do 100% przetworzenia. wymiary: 400 x 400 mm

  Hałas dochodzący z drukarki, niszczarki czy ekspresu do kawy oraz rozmowy telefoniczne współpracowników – to zaledwie kilka dźwięków, które utrudniają codzienną pracę w biurze. Aby poprawić komfort wykonywania codziennych obowiązków, zainwestuj w nowoczesny, skuteczny i bezpieczny panel wygłuszający ścienny Leviatan o wymiarach 40x40 cm w kolorze granatowym. Szybko przekonasz się o rezultatach tego rozwiązania – dźwięki będą o wiele mniej intensywne, praca bardziej efektywna, a zespół zadowolony.

  Granatowy panel ścienny wygłuszający Leviatan – zastosowanie

  Granatowy panel wygłuszający ścienny Leviatan nadaje się do użytku komercyjnego i publicznego. Produkt ten znajdzie zastosowanie w dużym open spasie czy pomieszczeniach typu call center. Ponadto sprawdzi się jako element wyposażenia prywatnego gabinetu, poczekalni, recepcji, sal konferencyjnych, bibliotek, czytelni oraz sal naukowych. To tylko niektóre miejsca, w których mogą zostać wykorzystane nasze granatowe panele akustyczne z linii Leviatan.

  Granatowe panele akustyczne Leviatan – najważniejsze zalety

  • Minimalistyczny design i uniwersalność

  Stonowany kolor, nietuzinkowy kształt i minimalistyczny design sprawiają, że panele wygłuszające doskonale wpisują się we współczesne trendy aranżacyjne i pasują do wnętrz urządzonych w różnym stylu, między innymi loft, skandynawskim, nowoczesnym czy industrialnym. Nadają się też do pomieszczeń o różnorodnym przeznaczeniu.

  • Skuteczne i niezawodne działanie

  Granatowe panele wygłuszające ścienne redukują hałas, niwelują pogłos i minimalizują tło akustyczne w danym pomieszczeniu. Ponadto są bezpieczne i wytrzymałe, co pozwala na bezproblemowe użytkowanie przez długi czas. Świadczą o tym uzyskane certyfikaty akustyczności, bezpieczeństwa pożarowego, odporności na wybarwienia i ścieranie.

  • Przyjazne środowisku

  Nasze panele akustyczne zostały wykonane z ekologicznego materiału rPET, czyli PET pochodzącego z recyklingu na przykład butelek PET. Ponadto nadają się do ponownego przetworzenia.

  110964 110964
  100 Przedmioty
  PLN 129.268293 2024-09-24