Biurko gamingowe z elektryczną regulacją wysokości dla graczy

Biurka gamingowe z elektryczną regulacją wysokości

Biurka gamingowe z elektryczną regulacją to nowy standard oferowany dla osób, które przed monitorem spędzają czas by wygrywać małe batalie, a czasem całe wojny. Mechanizm umożliwiający ustawienie blatu na różnych wysokościach umożliwia zajmowanie różnych pozycji, które mogą być szybko i bezproblemowo zmieniane, co znacząco wspiera organizm w wielogodzinnych bataliach. Zmiana pozycji zwiększa koncentrację, wprowadza elementy ruchu relaksacyjnego, który rozluźnia napięte mięśnie, dostarcza tlenu i podnosi efektywność.
Biurka wykonane w futurystycznym designie z podświetleniem LED i ergonomicznymi blatami z nowoczesną powłoką.

 • Praktyczne biurko gamingowe
 • Nowoczesny design
 • Trwała i efektowna okleina blatu imitująca karbon
 • Podświetlenie LED RGB
 • Dodatkowe akcesoria- uchwyt na sterowniki, wieszak na słuchawki
 • System Easy-FIX montaż biurka w max 15 minut
 • Regulacja wysokości blatu jednym naciśnięciem
1 353,00 zł -28%
1 100,00 zł
brutto 974,16 zł
792,00 zł
974,16 zł
3 opinii

Ramię pod monitor jest cichym bohaterem ergonomii miejsca pracy, który utrzymuje Twój monitor we właściwej pozycji – nigdy więcej nie będziesz się garbić, ani zadzierać głowy do góry. Unikniesz uciążliwych bólów kręgosłupa oraz uczucia zmęczonych oczu. Nie masz potrzeby dopasowywać się do monitora – z pomocą ramienia to monitor dopasuje się do Ciebie.

brutto 295,20 zł
240,00 zł
295,20 zł
 • Idealnie nadaje się do ukrycia widocznych kabli, np. przewodów monitora
 • Ze względu na elastyczną konstrukcję doskonale sprawdza się w biurkach z elektryczną regulacją wysokości
 • Proste układanie kabli
 • Nieskomplikowane dodawanie i usuwanie pojedynczych kabli w dowolnym momencie
 • Bezproblemowe boczne wysuwanie kabli w dowolnym miejscu osłony
 • Możliwość dowolnego skracania
 • Odpowiednia siła mocowania, nie wymaga żadnych dodatkowych wiązań
 • Ogranicza możliwe miejsca potknięcia i zapewnia czysty wygląd
 • Kolor biały
brutto 139,00 zł
113,01 zł
139,00 zł

Biurka gamingowe – świat graczy

Wielu użytkowników spędza czas podczas długotrwałych rozgrywek gamingowych. Gry komputerowe stały się dla wielu ludzi pasją. Fascynuje ich realizm scen, jakość dzwięku, fascynujące przygody w których mogą wziąć udział.

Dla wzmocnienia tych doznań warto jest stworzyć dodatkowy klimat dzięki biurku zaprojektowanemu specjalnie do tych celów.

Biurko gamingowe poza specjalnym, ergonomicznym kształtem udostępniają specjalną przestrzeń na słuchawki, touchpady i monitory. Tworzą również klimat dzięki specjalnemu podświetleniu LED.

Biurko gamingowe idealnie komponuje się w każdym pomieszczeniu, bez względu na to czy jest to salon, gabinet czy pokój dziecka. Biurko gamingowe znajdzie również zastosowanie podczas innych czynności. Znakomicie sprawdzi się w pracy jak i podczas zajęć szkolnych. Dzięki regulowanej wysokości blatu, mogą korzystać z niego osoby w różnym wieku, jak i o różnym wzroście.

Różnice między biurkiem gamingowym a zwykłym biurkiem?

Biurko gamingowe to odrębna przestrzeń stworzona z myślą o amatorach gier. Elektryczna regulacja wysokości umożliwia dostosowanie go do potrzeb gracza. Stabilna, metalowa konstrukcja, duża powierzchnia blatu sprawiają, że długotrwałe sesje gamingowe stają się bardzo przyjemne i komfortowe.

W odróżnieniu od zwykłego biurka, biurko gamingowe z regulacją wysokości wyposażone zostało w specjalne otwory do prowadzenia kabli, specjalne wieszaki na których można zawiesić różne akcesoria niezbędne podczas grania.

Blat biurka posiada specjalne ergonomiczne wycięcie, a jego powierzchnia pokryta jest powłoką ułatwiającą działanie myszki.

Biurko gamingowe – co go wyróżnia

Biurko gamingowe poza zwiększeniem komfortu podczas gry oferuje również niesamowity wygląd. Szczególnie atrakcyjnie wygląda po zmroku dzięki zainstalowanemu podświetlaniu LED RGB. Można je ustawić w dowolnym kolorze. Boczne podświetlanie wpływa również znakomicie na wzrok, rozpraszając skupienie światła monitora. Jego futurystyczny design uatrakcyjni każde pomieszczenie.