Poszukujesz idealnego biurka do swojego biura lub domu? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, wybierz meble, które będą najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Takie szyte na miarę produkty znajdziesz w sklepie Projekt Ergonomia. Oferujemy nowoczesne biurka na wymiar, których blaty możemy przygotować na Twoje indywidualne zamówienie. Meble wyróżniają się minimalistyczną bryłą, dużą wytrzymałością ii regulacją zmiany wysokości.

Ile kosztuje biurko na wymiar?

Jeśli rozważasz zakup biurka na wymiar, zapewne zastanawiasz się, ile kosztuje taki mebel. Jego cena zależy od kilku czynników – rodzaju użytego materiału, wielkości, funkcji. Ceny naszych standardowych mebli znajdziesz na stronie internetowej, jednak w przypadku biurka na wymiar skontaktuj się z konsultantami Projekt Ergonomia – zadzwoń pod numer: +48 33 333 91 43 lub wyślij maila na adres: biuro@projektergonomia.pl, a nasi pracownicy ustalą z Tobą cenę wybranego przez Ciebie modelu.

Biurka od firmy Projekt Ergonomia – najważniejsze zalety

  • Dostosowane do Twoich potrzeb

Oferujemy wykonanie blatu na indywidualne zamówienie, dzięki czemu z łatwością dopasujesz mebel do indywidualnych potrzeb i konkretnego pomieszczenia. Każdy z blatów może być wyposażony w dodatkowe akcesoria.

  • Łatwe w montażu

Oferowane meble zamontujesz samodzielnie i szybko, bez specjalistycznych narzędzi. Wszelkie niezbędne elementy montażowe i instrukcję montażu znajdziesz w opakowaniu wraz z biurkiem.

  • Solidna konstrukcja

Wytrzymała budowa oparta na dwusegmentowych lub trójsegmentowych nogach przekłada się na dużą wytrzymałość, dzięki czemu na blatach biurek możesz bezpiecznie przechowywać również bardzo ciężkie przedmioty – w wybranych modelach obniążenie może wynosić nawet do 125 kg.

  • Cicha praca

Mechanizm regulowanego biurka jest cichy, dlatego zmiana wysokości nie przeszkadza podczas wykonywania codziennych obowiązków i nie wybija z rytmu.

  • Nowoczesny wygląd

Proponowane biurka to proste, ale jednocześnie eleganckie meble. Są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do aranżacji wybranego pomieszczenia. Minimalistyczna forma pasuje zarówno do przestrzeni biurowych, jak i do domowego stanowiska pracy, niezależnie od stylu.

  • Uniwersalność

Możesz użyć ich w aranżacji wielu pomieszczeń – firmowego open space’u, pokoju młodzieżowego czy domowego biura. Do Twojej dyspozycji jest też kompaktowy model, który dobrze sprawdzi się na niewielkiej powierzchni – na przykład jeśli chcesz wygospodarować miejsce do pracy w niewielkim mieszkaniu lub salonie.

  • Szybka i łatwa regulacja wysokości

System zmiany wysokości blatu pozwoli Ci dostosować biurko jednym kliknięciem do swoich aktualnych potrzeb. Mechanizm pozwala na pracę na siedząco, półsiedząco lub stojąco, co korzystnie wpływa na samopoczucie i zdrowie użytkownika. Dodatkowy ruch zmniejsza znużenie, poprawia koncentrację i odciąża kręgosłup, dzięki czemu nie odczujesz bólu pleców czy sztywności karku.

  • Dużo miejsca do przechowywania

Na obszernym blacie pomieścisz nie tylko sprzęt komputerowy, ale również dokumenty, książki czy inne potrzebne akcesoria w czasie pracy. Podczas zmiana wysokości biurka jest bardzo stabilne, dlatego bez obaw możesz trzymać na blacie kubek z napojem.

Biurko na wymiar – pod oknem czy przy ścianie?

Ergonomiczne biurko na wymiar świetnie sprawdzą się pod oknem. Taka konfiguracja jest jedną z najczęściej wybieranych podczas urządzania biura, ponieważ ma wiele zalet. Zapewnia naturalne, dzienne oświetlenie, które daje komfortowe warunki do pracy czy nauki – dzięki temu nie męczysz wzroku i lepiej skupiasz się na wykonywanym zadaniu. Kolejną zaletą takiego ustawienia jest to, że sprzyja ono oderwaniu wzroku od monitora i spojrzeniu na to, co dzieje się za oknem. W ten sposób oczy nieco odpoczną. Warto też pamiętać, że podczas wielogodzinnej pracy należy regularnie wstawać i się poruszać, co zmniejszy zmęczenie. Dlatego meble z regulacją wysokości zadbają o komfortowe i ergonomiczne warunki pracy. Ponadto dzięki ulokowaniu biurka pod oknem możesz maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, a pozostałe meble ustawić przy ścianach.

Drugim rozwiązaniem jest ustawienie biurka na wymiar pod ścianą. W zależności od wielkości blatu może ono zająć całą jej długość lub tylko fragment. Pamiętaj, że najlepiej umiejscowić mebel przy ścianie od strony północnej lub wschodniej, ponieważ mocne promienie słońca padające z innych kierunków znacznie utrudniają pracę.

Jeśli urządzasz pokój nastolatka, chcesz wygospodarować kącik do pracy w sypialni czy salonie albo aranżujesz open space, możesz zdecydować się na jeszcze inne opcje. Panele wygłuszające czy wolnostojące ścianki to funkcjonalne produkty, które pozwolą Ci wygospodarować dodatkową przestrzeń czy oddzielić od siebie stanowiska pracy.

Biurka na wymiar – oferta sklepu Projekt Ergonomia

Specjalizujemy się w doradztwie i dostawie ergonomicznych rozwiązań dla przestrzeni biurowych i domowych. Proponowane przez nas biurka wyposażone są w regulację wysokości, system antykolizyjny i sterownik z pamięcią pozycji. Ponadto mebel może Ci przypominać o konieczności zmiany pozycji. Do Twojej dyspozycji jest kilka kolorów oraz rozmiarów blatów, możemy też zaprojektować biurko na wymiar.