Fotele ergonomiczne

Wygodne krzesła to więcej czasu skoncentrowanego na pracy lub zabawie. Co oznacza również większą produktywność i więcej możliwości. Wszystkie nasze krzesła komputerowe produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Wyposażone są w takie funkcje, jak podłokietniki, siedziska z regulacją wysokości, podparcie lędźwiowe i ergonomiczne kształty, które pokocha Twoje ciało.

 • siatka na oparciu
 • tkanina na siedzisku
 • czarna plastikowa ramka
 • regulowane podparcie lędźwiowe i zagłówek
 • regulowany podłokietnik 4D
 • formowane siedzisko z pianki
 • mechanizm Donati z pełną funkcją 3 pozycji, zsynchronizowany mechanizm przechylania z przesuwaniem siedziska i funkcja regulacji kąta siedzenia
 • podstawa nylonowa 345mm
1 890,00 zł -15%
1 536,59 zł
brutto 1 606,50 zł
1 306,10 zł
1 606,50 zł
 • fotel w całości obszyty ekoskórą
 • regulowane poduszki podparcia lędźwiowego i karku
 • regulowany podłokietnik 4D
 • dodatkowa poduszka na siedzisku
 • funkcja regulacji kąta siedzenia
 • Podstawa nylonowa 345mm
999,00 zł -48%
812,20 zł
brutto 519,48 zł
422,34 zł
519,48 zł
 • w całości obszyte eko skórą
 • regulowane w wysokości podparcie lędźwiowe i zagłówek (poduszki)
 • formowane siedzisko z pianki
 • zsynchronizowany mechanizm przechylania
 • funkcja regulacji kąta siedzenia
 • Podstawa nylonowa 345mm
950,00 zł -48%
772,36 zł
brutto 494,00 zł
401,63 zł
494,00 zł

Wiele osób spędza większość swojego czasu w pozycji siedzącej, szczególnie jeśli pracuje w biurze przed komputerem. Nieodpowiednio dobrane meble zwiększają poczucie obciążenia pracą, co przekłada się na zmniejszoną efektywność pracowników. Fotele biurowe ergonomiczne, służące poprawie komfortu pracy, stanowią idealne rozwiązanie w tej sytuacji. Projekt Ergonomia produkuje jakościowe krzesła obrotowe ergonomiczne, zaprojektowane przez zespół specjalistów od ergonomii. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie doboru odpowiednich mebli do Twojego biura. Oferujemy indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalną, sprawną obsługę. W związku z tym zamówienia na produkty dostępne w sklepie realizujemy w ciągu 24 godzin. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej Projekt Ergonomia.

Ergonomia miejsca pracy a ergonomiczne krzesło

Ergonomia środowiska pracy polega na zapewnieniu bezpieczeństwa w miejscu pracy. Jednym z elementów, za który powinien odpowiadać każdy pracodawca, to stanowisko pracy, czyli fotel i biurko. W odpowiedzi na te potrzeby powstało m.in. biurowe krzesło ergonomiczne, czyli nowoczesny mebel podnoszący komfort pracy i służący zdrowiu użytkownika.

Krzesło biurowe ergonomiczne charakteryzuje się wyprofilowanym oparciem, którego nachylenie można dostosować do cech fizycznych i psychicznych człowieka. Podstawa rozwidla się na pięć stron zakończonych kółkami, dzięki czemu jest stabilna. Krzesło ergonomiczne do biurka może się swobodnie obracać wokół własnej osi czy przemieszczać po pomieszczeniu – jest ono odporne na wywrócenia. Poduszka siedziska ma regulowane podparcie odcinka lędźwiowego oraz łagodne nachylenie w dół w kierunku tylnej części kolan. Ma to na celu poprawę naturalnej krzywizny kręgosłupa oraz krążenia w nogach, które są narażone na cierpnięcie podczas długiego siedzenia.

Ergonomiczne krzesło biurowe – oferta Projekt Ergonomia

Asortyment dostępny na stronie internetowej Projekt Ergonomia składa się wyłącznie z jakościowych produktów dbających o zdrowy kręgosłup i komfort użytkowania. Oferujemy klasyczny fotel ergonomiczny biurowy oraz krzesło ergonomiczne o charakterze gamingowy. Pierwszy typ wykonany jest z czarnej tkaniny i wyróżnia się prostym designem o nowoczesnym sznycie. Jego konstrukcja obejmuje poduszkę siedziska i siateczkowe oparcie wpływające na wygodę siedzenia. Mechanizm tego mebla pozwala dopasować nachylenie obu tych elementów, dzięki czemu można znaleźć optymalne ustawienie dla wymagań każdego użytkownika.

Jeśli chodzi o gamingowe krzesła ergonomiczne, to w ofercie Projekt Ergonomia dostępne są dwa w całości obszyte ekoskórą modele. Jak sama nazwa wskazuje, powstały one z myślą o graczach. Fotel można rozłożyć aż do pozycji leżącej. Posiada ono też funkcję kołyski, dzięki której można nieustannie przechylać się do przodu i do tyłu. Możliwe jest także zablokowanie tego mechanizmu, co sprawia, że fotel ergonomiczny do komputera będzie miał stały poziom odchylenia. Doskonale sprawdzi się jako młodzieżowe ergonomiczne krzesło do biurka.

Krzesło ergonomiczne do biurka oraz gamingowy model to meble mobilne – ze względu na podstawę zakończoną kółkami można się na nich obracać wokół własnej osi oraz swobodnie przemieszczać się po biurze.

Fotel ergonomiczny i nie tylko. Co jeszcze jest ważne podczas organizacji stanowiska pracy?

Krzesło do biurka ergonomiczne należy uzupełnić o biurko z regulowanym mechanizmem, dzięki czemu pracownik będzie mógł dopasować wysokość blatu do swojej postury i indywidualnych potrzeb. Ponadto ważne jest też to, aby blat charakteryzował się dużą powierzchnią roboczą, żeby zmieścić na nim komputer, dokumenty i inne urządzenia.

Fotel biurowy ergonomiczny oraz biurko to meble wpływające pozytywnie na wydajność pracowników i przyjemną atmosferę pracy. Podążając za najnowszymi trendami, Projekt Ergonomia tworzy meble spełniające przepisy BHP. Naszym priorytetem jest niwelowanie przemęczenia w środowisku pracy poprzez polepszenie jej warunków. Meble Projekt Ergonomia są nie tylko funkcjonalne, lecz także stylowe, dlatego doskonale odnajdą się w nowoczesnych i dbających o ergonomię biurach.