O nas

Jesteśmy grupą specjalistów skoncentrowanych na potrzebach osób pracujących w biurach i na stanowiskach przemysłowych.

Spółka powstała jako projekt końcowy studiów Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w 2019 roku, gdzie na podstawie badań trendów rynkowych zaobserwowano wzrost zainteresowania podnoszeniem ergonomii stanowisk pracy. We współpracy z naukowcami katedry biomechaniki z Politechniki Śląskiej określone zostały najbardziej istotne przestrzenie optymalizacji miejsc pracy i w oparciu o nie rozpoczęto budowę Projektu Ergonomia.

Nasz zespół to kombinacja specjalistów od zarządzania, handlu i marketingu wraz z naukowcami dostarczającymi wiedzę na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu. Staramy się przede wszystkim spełniać funkcje doradcze, co przekłada się na realizację naszych celów biznesowych.

Interesuje nas podnoszenie efektywności oraz redukcja szkodliwego wpływu na pracownika poprzez poprawę ergonomii miejsca pracy.

Nasze usługi to przede wszystkim doradztwo i dostawy wyposażenia podnoszącego jakość miejsc pracy.

Produkty dostępne na stronie są w większości produkowane przez naszą firmę i dostępne pod marką ProErgo oferujemy również artykuły dostarczone przez zewnętrznych, ale zawsze zaufanych i sprawdzonych dostawców.

Dzięki dużemu zapleczu i profesjonalnej organizacji logistycznej w większości przypadków, produkty które zamawiasz są na naszym magazynie i dostawę otrzymasz następnego dnia.

Staramy się, aby wszystkie parametry produktów były precyzyjnie opisane na stronie, jeśli mimo tego dręczą cię wątpliwości lub masz nietypowe pytania zachęcamy do kontaktu, nowe wyzwania są motorem nadającym tempa naszemu rozwojowi i chętnie pomożemy rozwiązać większość problemów znajdujących się w obszarze naszych zainteresowań.

Elastyczne podejście i szybka obsługa to cechy, których możesz się spodziewać, kiedy zdecydujesz się na współpracę. Jeśli w swoim środowisku zawodowym odczuwasz dyskomfort lub masz pomysł na poprawę jego ergonomii, napisz lub zadzwoń do nas, bardzo chętnie udzielimy Ci wsparcia.