Biurko GAMMA z elektryczną regulacją wysokości

Biurko GAMMA z elektryczną regulacją wysokości

brutto 1 832,70 zł
1 490,00 zł
1 832,70 zł
jedna opinia
  • -35%
Biurko ALFA z elektryczną regulacją wysokości

Biurko ALFA z elektryczną regulacją wysokości

2 047,95 zł -35%
1 665,00 zł
brutto 1 331,17 zł
1 082,25 zł
1 331,17 zł
2 opinii
  • -10%
Biurko z elektryczną regulacją wysokości DELTA

Biurko DELTA z elektryczną regulacją wysokości

2 472,30 zł -10%
2 010,00 zł
brutto 2 225,07 zł
1 809,00 zł
2 225,07 zł
3 opinii
  • -15%
Biurko LAMBDA z elektryczną regulacją wysokości

Biurko LAMBDA z elektryczną regulacją wysokości

1 200,00 zł -15%
975,61 zł
brutto 1 020,00 zł
829,27 zł
1 020,00 zł
2 opinii
  • -22%
Biurko CADI z elektryczną regulacją wysokości

Biurko CADI z elektryczną regulacją wysokości

1 200,00 zł -22%
975,61 zł
brutto 936,00 zł
760,98 zł
936,00 zł
Ramię na dwa monitory 20.2

Ramię na dwa monitory 20.2

brutto 799,50 zł
650,00 zł
799,50 zł
jedna opinia
Ramię na jeden monitor 10.2

Ramię na jeden monitor 20.1

brutto 430,50 zł
350,00 zł
430,50 zł

Biurko z regulacją wysokości

vs

zwykłe biurko bez regulacji

Biurko z regulacją wysokości daje komfort wyboru pozycji w jakiej spędzasz czas pracując, ucząc się, czy grając. Wolność umożliwia ruch i swobodę, daje także zdrowie. Czy wiesz, że kręgosłup jest 40% bardziej obciążony kiedy siedzisz w stosunku do pozycji stojącej? Kiedy stoisz masz również możliwość poruszania się w rytmie muzyki lub po prostu własnej duszy - to naprawdę bardzo komfortowe.

Biurko umożliwia zajmowanie dowolnej pozycji - można siedzieć, można przyjąć pozycję półsiedzącą (na wyższym krześle lub koźle), można też stać ciesząc się swobodą ruchu.

porównanie

Akcesoria mają znaczenie

Nie tylko biurko z elektryczną regulacją wysokości dostarczy Ci przyjemności z pracy lub rozrywki. Posiadamy uchwyty do monitorów. Dzięki nim możesz ustawić monitor na odpowiedniej wysokości oraz jednym ruchem ręki zmieniać jego pozycję. Pozwalają one również na obrót monitora o 360 stopni. Dzięki czemu z horyzontalnego ułożenia przyjmie on układ pionowy. Taki prosty ruch ułatwi Ci pisanie ważnego artykułu, recenzji...

Jeżeli jeden monitor to dla Ciebie za mało, nasze uchwyty na dwa monitory pozwalają poszerzyć obszar roboczy, nie zajmując przy tym zupełnie miejsca na biurku. Zaoszczędzoną przestrzeń możesz wykorzystać do przechowywania ważnych dokumentów. Znajdzie się tam również miejsce na ulubiony napój.

Nie lubisz kabli, które plączą się wokół biurka? Nasza osłona pozwoli je skutecznie ukryć i zabezpieczyć przed uszkodzeniem.

Jesteś zadowolony ze swojego
biurka i nie chcesz go wymieniać?

Nasze stanowisko biurkowe z regulacją wysokości SIT-STAND
pomoże Ci zamienić je w tytana pracy.

Bądź zadowolony i zdrowy

Poczuj przyjemność z pracy używając stanowisko biurkowe SIT-STAND

Skróć czas pracy

Jak pokazują badania ergonomia pracy może zwiększyć wydajność nawet o kilkadziesiąt procent.

stanowisko sit-stand

Klucz do sukcesu

Sterowanie naszych biurek to doskonały trener personalny. Nie tylko pozwoli ustawić biurko na odpowiedniej dla Ciebie wysokości, siedzącej lub stojącej. Zapamięta również trzy ustawienia, które zmienisz jednym kliknięciem. Ponadto, jeżeli tego zapragniesz, przypomni Ci w określonych odstępach czasu o potrzebie zmiany pozycji.

Zaczynaj zawsze pracę od pozycji stojącej. Pamiętając, że niedawno Twój kręgosłup spędził kilka godzin leżąc podczas snu. Wynagrodzi Ci to lepszym samopoczuciem w pracy, jak i przez resztę dnia.

Kim jesteśmy?

Projekt Ergonomia jest przestrzenią, w której łączymy kompetencje specjalistów od zarządzania, handlu i marketingu wraz z naukowcami dostarczającymi wiedzę na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu. Staramy się przede wszystkim spełniać funkcje doradcze, które w dalszej kolejności przekładają się na realizację naszych celów biznesowych.

Czym się zajmujemy?

Koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów. Pierwotnie nasza oferta dedykowana była dla profesjonalistów i profesjonalnych miejsc pracy. Działalność zmieniła się nieco w 2020 roku, kiedy praca przeniosła się do domów, a nasze produkty i usługi znalazły swoje miejsce również w przestrzeniach prywatnych.

Efekt naszej pracy

Efektywnie poprawiamy ergonomię stanowiska pracy lub nauki. Oferujemy doradztwo, wykonujemy audyty ergonomiczne, dostarczamy produkty zwiększające ergonomię, uczymy jak ich używać.

Poprawa ergonomii prowadzi do zwiększenia efektywności w pracy, daje zadowolenie, ma pozytywny wpływ na zdrowie.

Ergonomia

Modne określenie, ale dla nas nie jest tylko pustym sloganem. To element naszej misji, której efektu nie powinieneś zauważyć. Ergonomiczne stanowisko ma zapewnić, że nawet po kilkunastu latach pracy stacjonarnej nie będziesz odczuwać dolegliwości z nią związanych. Ergonomia w pracy to element zdrowego stylu życia, który w połączeniu z innymi zapewnią zdrowie w długiej perspektywie.

Produkty

Jesteśmy producentem większości oferowanych w naszym sklepie produktów. Ograniczamy ilość pośredników na drodze do użytkownika końcowego, to gwarantuje najlepsze ceny w sieci oraz wysokie kompetencje obsługi.

Klienci

Nasze produkty i usługi adresujemy do firm, pracowników i uczniów działających w systemie zdalnym, a także dla graczy poszukujących stylu i ergonomii.

Realizacja zamówień

Większość biurek w standardowych rozmiarach oraz akcesoriów posiadamy w magazynie, gotowe do wysyłki, dlatego Twoje zamówienie prawie zawsze zostanie wysłane jeszcze tego samego dnia. Jeśli produkt jest produkowany specjalnie dla Ciebie to realizacja jest nieco dłuższa i zajmuje zwykle około jednego tygodnia.

Dostawa

Dostawa standardowo następuje najczęściej następnego dnia po złożeniu zamówienia. Koszt dostawy akcesoriów to 20 zł.

Dostawa 1-3 sztuk biurek to 100 zł (łącznie), a zamówienia na 4 i więcej sztuk zrealizujemy bez kosztów wysyłki.

Ostatnie wpisy na blogu

Mała Wielka Firma o efektywności w Home Office

Mała Wielka FirmaW ostatnim odcinku podcastu Marek Jankowski opowiedział o swoich metodach na efektywność pracy w domu. Jak wycisnąć maksimum z każdej
Czytaj więcej

Sprawdź 3 rzeczy, o których nie wiesz, a które mogą wpłynąć na Twoją codzienną pracę!

Korzystanie z biurka posiadającego opcję regulowania wysokości ma jeden, ogromny atut. Mianowicie, pozwala na dokonanie szybkiej i bezproblemowej zmia
Czytaj więcej

Praca przy biurku = praca siedząca? Nie do końca!

Na początku uporajmy się z jednym mitem dotyczącym pracy biurowej. Pośród wielu pracowników spędzających większość czasu przy komputerach krąży bowiem
Czytaj więcej

Biurko regulowane elektrycznie: 3 rzeczy, które mogą odmienić Twoją pracę przy komputerze i nie tylko

Bóle pleców, karku i nóg, do tego skurcze mięśni oraz wieczne poczucie zmęczenia. To tylko kilka przykładów dolegliwości, z którymi musi się mierzyć c
Czytaj więcej