FAQ

Czy oferowane biurka mają gwarancję?

Jak najbardziej! W zależności od tego, na jaki model się zdecydujesz, nasze biurka są objęte okresem gwarancyjnym od dwóch do pięciu lat. Oferujemy także możliwość wydłużenia gwarancji. Aby poznać szczegóły, należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

W jaki sposób biurko jest zapakowane do wysyłki?

Dokładamy wszelkich starań, aby biurka dotarły do klienta bez najmniejszego uszczerbku. Aby zapobiec uszkodzeniu mebla podczas transportu, biurko jest zapakowane w dwa kartony. W jednym znajduje się rama biurka, a w drugim – blat. Oba elementy są dokładnie zabezpieczone w celu zwiększenia bezpieczeństwa produktu na czas jego dostarczenia pod wskazany adres.

Czy jest możliwość leasingowania biurka?

Tak. Mamy do zaoferowania kilka form płatności, w tym również opcję leasingu. Aby poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Czy decydując się na zakup biurka, można liczyć na rabat?

Istotnym czynnikiem zachęcającym do zakupów w naszym sklepie są atrakcyjne rabaty, których wysokość zależy od modelu biurka, jego kolorystyki i wymiarów. Rabat widoczny jest przy cenie danego produktu.

Czy w ofercie dostępne są biurka narożne?

Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości, ergonomicznych biurek, dających komfort wyboru pozycji. Ze względu na specyfikę i charakter budowy biurek narożnych, które w dłuższej perspektywie powodują zbyt mocne rotowanie tułowia użytkownika, modele tego typu nie są dostępne w naszej ofercie.

Jaka jest grubość blatów w oferowanych biurkach?

Standardowa grubość blatów w oferowanych przez nas biurkach wynosi 18 mm. Jeśli jednak chcesz złożyć zamówienie na biurko z blatem o innych parametrach, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu omówienia szczegółów realizacji. Wykonanie blatu o innej grubości nie stanowi dla nas problemu!

Jakie kolory blatów są do wyboru?

Do najpopularniejszych kolorów blatów należą biel, jasny szary, dąb sonoma, dąb craft złoty, dąb kamienny i grafit. Jeśli jednak szukasz biurka z blatem w innym kolorze, z chęcią podejmiemy się realizacji takiego zamówienia.

Czy wykonujecie biurka dla dzieci?

Oczywiście! Regularnie realizujemy zamówienia na biurka dziecięce, których konstrukcja najczęściej opiera się o ramę modelu Lambda.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Dbamy o to, by czas realizacji każdego zamówienia był jak najkrótszy. Dlatego większość wysyłek jest przekazywana kurierowi jeszcze w dniu zamówienia i doręczona w ciągu 24 godzin. Istnieje zatem bardzo duże prawdopodobieństwo, że jeżeli zakupisz biurko przed południem, Twoja przesyłka zostanie dostarczona następnego dnia roboczego.

Czy jest możliwość zamówienia blatu w innym rozmiarze niż standardowy?

Oczywiście! Jeśli Twoje biurko ma być wyposażone w blat w innym rozmiarze, przy składaniu zamówienia wybierz blat w standardowym, odpowiednio większym rozmiarze, a w komentarzu podaj dokładne wymiary blatu, który chcesz otrzymać. W przypadku realizacji blatu na indywidualne zamówienie, czas realizacji wydłuży się do około 1 tygodnia.

Czy mogę zamówić sam blat do biurka?

Tak. Możesz złożyć zamówienie jedynie na blat. W razie potrzeby skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Czym jest system antykolizyjny w biurku i jak działa?

System antykolizyjny to specjalny mechanizm, którego celem jest ochrona zarówno samego biurka, jak i znajdujących się w jego okolicy osób, sprzętu i innych mebli. Wszystkie biurka dostępne w naszym sklepie wyposażone w sterownik z pamięcią pozycji, który aktywuje się podczas zmiany wysokości biurka na taką, jaką zakodowano w systemie, posiadają taki system. Jeśli biurko na swojej drodze napotka przeszkodę, system antykolizyjny blokuje dalsze obniżanie czy podwyższanie biurka. System z możliwością regulacji czułości zapobiega przypadkowym uszkodzeniom w trakcie zmiany wysokości blatu.

Jak wykonać restart biurka?

Pierwszym krokiem jest obniżenie biurka do najniższego poziomu. Następnie należy wcisnąć przycisk sterowania w dół (strzałka skierowana w dół) i przytrzymać przez 5-8 sekund. Przycisk można zwolnić w momencie, gdy biurko wykona niewielki ruch kalibrujący. Po tej czynności biurko przejdzie w standardowy tryb działania.